info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸

ایمنی فردی(حفاظت شخصی)

کربن‌فعال سابقه‌ای طولانی و دقیق به منظور محافظت از کاربران در برابر گازهای مضر یا سمی در انواع حادثه ها اعم از کاربردهای نظامی و صنعتی گرفته تا خانگی را دارا می‌باشد.
نواک به طور ویژه در پشتیبانی فنی و تولید کربن های فعال خاص مرتبط با ایمنی تنفسی شخصی و جمعی، قدرتمند است. ویژگی سطح فعال بالای کربن های فعال ما به ویژه برای این کاربرد مناسب بوده و همچنین جذب فیزیکی عالی از گازهای آلی و بخارات مضر دارد و کنترل خوب پارامترهای فیزیکی کلیدی از جمله اندازه، فعالیت و دانسیته را فراهم می کند. سختی کربن پایه باعث ایجاد بسترهای فیلتری قوی با افت فشار ثابت و کم شده میزان گرد و غبار می‌شود. کربن پایه نیز برای تلقیح با طیف گسترده‌ای از روش های شیمیایی به منظور حذف گازهای فرار مضر مناسب است. ما توانایی توسعه و ساخت داخلی نیاز مشتری را با یک فرآیند تلقیح بسیار انعطاف پذیر دارا بوده، و همچنین تجهیزات گسترده تجزیه و تحلیل آن را دارا هستیم. شامل آزمایش گاز در محدوده‌ی وسیعی از گازهای سمی صنعتی و همچنین آنالیز اولیه‌ی کربن می‌شود.
روابط طولانی ما با طیف وسیعی از تولیدکنندگان اصلی از طریق تولید قابل اعتماد محصولات واقعی توسعه یافته است. امکانات ما، کنترل کیفیت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا مشتری بتواند در دراز مدت به محصول خود اعتماد کند. همچنین می توانیم با مشتری های اصلی در زمینه توسعه محصولات نوین به وسیله ساخت کربن های تلقیحی خلاقانه همکاری نزدیکی داشته باشیم. از آنجایی که تهدید ناشی از گازهای سمی از نظر پیچیدگی در حال رشد است، راه حل‌های ما به کمک کربن‌فعال نیز به همان ترتیب توسعه یافته‌اند. نواک قادر به تولید انواع کربن های فعال آغشته شده‌ی پیچیده مناسب برای گروهی از کاربردهای کاربران نهایی از جمله ش.م.ر(ش.م.ه)، نظامی ، صنایع هسته‌ای، نفت و گاز و پتروشیمی و سایر بازارهای تخصصی است.

ایمنی فردی