info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸
info@novac.ir / ۰۹۰۳۶۷۸۱۲۹۸

آب

نواک موفق به تصفیه آب، با ترکیبی از کیفیت محصول و تخصص شده است. بیش از بیست سال پایبندی به کیفیت عالی اثبات کرده است که محصولات ما قابل اعتماد بوده و به طور مداوم، انتظارات بالا‌ی مشتری را در کاربردهای مختلف پاسخ می‌دهد.
وجود درک بالا از تکنولوژی و وجود تخصص مورد نیاز برای تولید گونه های کربن فعال باعث تولید این محصولات در بالاترین درجه کیفیت شده است. این مهارت، با بررسی کیفیت قدم به قدم در طول فرآیند تولید پشتیبانی می‌شود.
برای اطمینان از عملکرد عالی در کلیه نیازهای مشتری، مقدارگرد و غبار، سختی مواد و یکدست بودن، محصول از نزدیک مورد بررسی قرار می‌گیرد. سبد محصولات ما همچنین شامل کربن های بسیار تمیز برای مشتریانی که نیاز به کربن‌های شسته شده در آب یا شسته شده در اسید دارند می‌باشد.
نواک سابقه‌ای طولانی در همکاری نزدیک با تعدادی از مصرف کنندگان نهایی و تولید کنندگان محصولات ثانویه دارد که در پاسخ به توسعه محصول نهایی، مشخصات جدیدی را ابداع می‌کند. در بسیاری از موارد، ما در تعیین مشخصات اندازه ذرات کربن فعال از مشتری پشتیبانی می‌کنیم که ظرفیت جذب را در برابر افت فشار، برای پارامترهای مورد نظر متعادل می‌کند. علاوه بر این، در شرایطی که مشتریان نیاز به فیلترهای باکتریواستاتیک داشته باشند، نواک قادر به تولید مواد آغشته شده به نقره برای مواجه شدن با مشخصات مورد نیاز است.
حذف کلروآمین
کلروآمین به عنوان ضد عفونی کننده عمل می‌کند و اغلب به جای کلر در تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا احتمال واکنش آن با سایر ترکیبات آلی موجود در آب کمتر است. کلروآمین نیز مانند کلر، رشد باکتری‌ها را در منابع آب، تأسیسات تصفیه و سیستم‌های توزیع کنترل می‌کند. کلروآمین همچنین می‌تواند به عنوان آلاینده عمل کند و با نیتروژن آلی برای تشکیل ترکیبات مضر دیگر واکنش نشان دهد. برای این منظور نواک کربن‌های کاتالیزوری پیشرفته که کلروآمین‌ها را به وسیله تجزیه شیمیایی به کلریدهای بی‌ضرر تبدیل می کنند را پیشنهاد می دهد.
کاربردها
این محصول به ویژه برای استفاده در فیلترهای تصفیه آب اماکن مسکونی و تجاری، آب تصفیه شده برای دیالیز کلیه، برای تصفیه آب فرایندی در صنایع بطری و نوشابه و همچنین برای استخرهای شنا مناسب است.

کاربرد آب